Продукт

Мемопрув - поліпшення пам'яті за 30 днів!

Презентуємо вам революційний новий продукт, здатний поліпшити пам'ять, увагу і концентрацію при стресах, емоційних перевантаженнях і недосипі.

Клінічні дослідження показують, що Мемопрув може захистити і поліпшити пам'ять всього за 30 днів вживання. Препарат надає настільки сприятлива дія завдяки активній дії суміші нейропептидів біологічного походження.

Мемопрув – це продукт природного походження. Виробляється за допомогою біотехнологічного процесу – стандартизованого ферментативного гідролізу очищених нейронних білків.

Мемопрув призначений для дорослих віком 18 років і старше. Вагітним і жінкам, які годують грудьми, рекомендується заздалегідь проконсультуватися зі своєю лікаркою перед вживанням Мемопрува.

Зверніть увагу на терміни прийому –рекомендований курс лише(!) 30 днів.

Мемопрув – не дозволь собі забути!

Ознайомтеся, будь ласка, з необхідною технічною інформацією.

Склад: одна пігулка містить - 90 mg(міліграм) N-pep-12 (пептонів).

Допоміжні речовини: лактози моногідрат, целюлоза мікрокристалічна (E 460), натрію кроськармелоза (E 468), целюлози ацетатфталат, трієтілцитрат, магнію стеарат (E 572), кремнію діоксид (E 551), тальк (E 553b), титану діоксид (E 171), синтетичний парафін.

Діючи інгридієнти (кількість - з розрахунку на пігулку): N-pep-12 (пептони), 90 mg(міліграм).  Допоміжні інгредієнти: лактози моногідрат, целюлоза мікрокристалічна (E 460), натрію кроськармелоза (E 468), целюлози ацетатфталат, трієтілцитрат, магнію стеарат (E 572), кремнію діоксид (E 551), тальк (E 553b), титану діоксид (E 171), синтетичний парафін.

Мемопрув НЕ МІСТИТЬ стимулятори, лікарські трави, дріжджі, молочні продукти, штучні фарбники, цукор або консерванти. Він також добре переноситься. Взаємодія продукту Мемопрув з лікарськими засобами не виявлена. Не містить ГМО.

Дозування і вживання: 1 таблетка на день, після їжи, щоденно. Рекомендований курс – 30 днів

Застереження: препарат призначений для дорослих старше 18 років. Вагітним та мамам, що годують грудьми, варто проконсультуватися з лікарем.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці при кімнатній температурі (не вище 25 °C) в сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці

Термін придатності: 3 роки 

Виробник: ЕВЕР Нейро Фарма ГМБХ Обербургау 3, 4866, Унтерах-на-Аттерзєє, Австрія.